Manager Poety Kamila Bednarka

Witam Was. Znajdujecie się na oficjalnym profilu menedżerskim Poety Kamila Bednarka pierwszego z brzegu. Na wstępie pragnę podkreślić, abyście nie mylili się i nie pisali do nas w sprawach artysty muzyka, grajka, pieśniarza. Podaję dla pewności jego stronę: www.bednarekband.pl. A zatem, jeśli chcecie cokolwiek ustalać z ludźmi od znanego muzyka, wszelkie info znajdziecie tam na stronie. Tutaj jest oficjalna strona poety, Kamila Bednarka. Ja mam na imię Mateusz. Pełnię funkcję menagera głównego i zamierzam być nim jeszcze bardzo długo. Pomogę Państwu w organizacji wieczoru poetyckiego z udziałem Kamila, czy zdobycia jego autografu. Chodzi o naszego Kamila, poetę, nie tego muzyka.

Pozwolicie, że powiem kilka słów o sobie.
Mieszkam niedaleko Radomia. Dobrze, wiem, śmieszne żarty są od razu jak wszyscy słyszą Radom. Na myśl nasuwa się każdemu Baba z Radomia czy chytra baba z Radomia. Niepotrzebnie. Jest to myślenie stereotypowe. Po prostu nie lubimy kiedy ktoś słysząc nazwisko od razu winduje cenę w górę. Nawet grafik projektujący LOGO Kamila Bednarka poety chciał 80 zł. Wybraliśmy innego grafika, tamten już nie zarobi, trudno. Teraz przynajmniej logo oddaje nasz charakter.

Wszelkie sprawy dotyczące samej poezji i twórczości, biletów na występ, możecie Państwo ustalać ze mną. Nie lubię tylko następujących rzeczy:
1. jak ktoś znacznie zawyża cenę ubijając z nami biznes,
2. nie znoszę gdy w sali, w której ma występować poeta, latają muchy. Ubijam je od razu
(* mały wyjątek: nie ubijam much w oborze, ani stajni.)


KONTAKT z MANAGEREM:
MANAGER KAMILA BEDNARKA POETY